Планы мероприятий

25 мая

21.05.2024

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

25.05.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Урачыстая лінейка “Свята апошняга званка”

 

 

10.00 – 10.30  

 

 

 

 

фае 1 паверха

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

2.

 

 

 

 

 

Гадзіна творчасці. Конкурс плакатаў “Не – шкодным звычкам”

 

 

10.30 – 11.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Маціеўская Я.В., настаўнік гісторыі Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

3.

Пазнавальна-гульнявы занятак “Падарожжа па краіне Правазнайка”

11.00 – 12.00

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

 

4.

 

 

 

 

 

Турнір  знаўцаў права

 

 

 

 

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

 

Вучні

6 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Маціеўская Я.В., настаўнік гісторыі

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.30 – 11.15

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

свернуть

13 мая

10.05.2024

                                                                                                            

 

                                                                                                                                     

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

13.05.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Экскурсія “Гісторыя маёй вёскі”

 

11.00 -13.00

 

 

 

 

аг. Крывое Сяло

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

 

 

 

 

 

 

свернуть

11 мая

07.05.2024

 

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

11.05.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Удзел у раённых спаборніцтвах па лёгкай  атлетыцы

 

 

10.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

 г.Вілейка

Гарадскі стадыён

 

 

 

 

 

Вучні

6 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

2.

Гадзіна творчасці. Конкурс плакатаў “Правільнае харчаванне”

 

 

  

 

10.00 – 11.00

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

3.

 

 

 

 

Дзень турыста

11.00 – 13.00

Прышкольная тэрыторыя

Вучні

1 –  5 кл.

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

20 апреля

18.04.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

20.04.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці.  Конкурс малюнкаў “Прафесіі вакол нас”

 

 

11.00 – 12.00  

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

7, 9 кл.

 

 

 

 

 

Верыга М.І., настаўнік пачатковых класаў

2.

Наведванне міні-цэнтра па бяспецы жыццядзейнасці ў      ДУА “Вілейская гімназія №2”

11.00 – 13.00  

 

г.Вілейка

 

Вучні

1 – 6 кл.

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

 

3.

 

 

 

 

 

Дыскусія “Прафесіі будучыні”

 

 

12.00 –  13.00

 

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

7, 9 кл.

 

 

 

 

Верыга М.І., настаўнік пачатковых класаў

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

свернуть

13 апреля

10.04.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

13.04.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Спартландыя

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

Спартыўная зала

 

 

 

1 – 9 кл.

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

2.

Гадзіна творчасці. Конкурс  малюнкаў “Прафілактыка шкодных звычак”

10.00 – 11.00  

 

 

 

 

Кабінет гісторыі

 

 

 

1 – 9 кл.

 

 

 

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

3.

 

 

 

 

 

Гадзіна спартыўных гульняў 

 

11.00 – 12.00  

Спартыўная зала

1 – 9 кл.

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

 

 

 

свернуть

6 апреля

03.04.2024

План мерапрыемстваў на шосты школьны дзень

06.04.2024

 

II паўгоддзе

Дата

Назва мерапрыемства

 

 

Час

правя-дзення

Класы

Адказныя

06.04.2024

 

Гадзіна творчасці. Конкурс малюнкаў “Прыгожыя мясціны Вілейшчыны”

 

Гульня-падарожжа “Мая Радзіма - Беларусь”

 

Краязнаўчая віктарына “Легенды Вілейшчыны”

 

Гадзіна спартыўных гульняў

10.00 –11.00

 

 

 

11.00 –12.00

 

11.00 –12.00

 

 

 

12.00 – 13.00

1 – 9 кл.

 

 

 

1– 5 кл.

 

6 – 9 кл.

 

 

 

1 – 9 кл.

Маціеўская Я.В.

 

 

 

Анасовіч Т.П.

 

Маціеўская Я.В.

 

 

 

Анасовіч Т.П.

 

 

свернуть

30 марта

27.03.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

30.03.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

 

Квэст-гульня”Падарожжа па родным краі”

 

11.00 – 12.00

 

Крывасельская сельская бібліятэка

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

Гульня-віктарына “Прававы турнір”

 

 

12.00-13.00

Крывасельскі сельскі клуб

Вучні

6- 9 класаў

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

 

 

 

 

свернуть

23 марта

20.03.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

23.03.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

 

Удзел у прафарыетацыйным мерапрыемстве “Парад прафесій”

 

10.30 – 12.30  

 

 

 

 

УА “Вілейскі дзяржаўны каледж”

 

 

 

Вучні

7, 9 класаў

 

 

 

 

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

2.

 

 

 

 

 

Вусны часопіс “Калейдаскоп прафесій”

11.00 – 12.00

 

Крывасельская сельская бібліятэка

Вучні

1 –  6 кл.

 

Ракецкая Л.М., бібліятэкар

 

 

 

свернуть

16 марта

13.03.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

на шосты школьны день

16.03.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці. Конкурс плакатаў “Прырода просіць дапамогі”

 

 

10.00 -11.00  

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Анасовіч Т.П., настаўнік рускай мовы і літаратуры

2.

 

 

 

 

 

Конкурсная праграма “Жывёлы Чырвонай кнігі Беларусі”

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

3.

Экалагічны турнір “Разумнікі і разумніцы”

11.00 – 12.00

 

Кабінет

гісторыі

 

Вучні

6 –  9 кл.

 

Анасовіч Т.П., настаўнік рускай мовы і літаратуры

4.

Гадзіна спартыўных гульняў

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

9 марта

04.03.2024

 

 

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

09.03.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

 Конкурс малюнкаў

“Мая матуля”

 

 

 

12.00 – 13.00  

 

 

 

Крывасельская сельская бібліятэка

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Ракецкая Л.М., бібліятэкар

2.

 

 

 

 

 

Гадзіна зносін “Мы за здаровы лад жыцця”

 

 

13.00 – 14.00

 

 

 

 

 

Крывасельскі сельскі Дом культуры

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

 

свернуть

2 марта

28.02.2024

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

02.03.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці. Калаж  “Любоў мая – Беларусь!”

10.00 -11.00  

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

1 – 9 кл.

 

 

 

 

Маціеўская Я.В., настаўнік гісторыі

2.

 

 

 

 

 

Круглы стол “З любоўю аб бацьках”

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

 

3.

Завочнае падарожжа “Святыні Беларусі”

 

 

11.00 – 12.00

 

Кабінет

гісторыі

Вучні

6 – 9 кл.

 

Маціеўская Я.В., настаўнік гісторыі

4.

Гадзіна спартыўных гульняў

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 – 9 кл.

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

17 февраля

14.02.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

17.02.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Экскурсія ва                 УА “Вілейскі дзяржаўны каледж”   

 

 

10.00 – 12.00  

 

 

 

 

г.Вілейка

 

 

 

 

 

Вучні

5 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Анасовіч Т.П., настаўнік рускай мовы і літаратуры

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

10 февраля

06.02.2024

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

10.02.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

 

Гадзіна творчасці.

Выраб насценгазеты “Наша здароўе”

 

 

10.00 -11.00  

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

2.

 

 

 

 

 

Спаборніцтвы па шашках

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

 

3.

Дзень баскетбаліста (спаборніцтвы па штрафных кідках)

11.00 – 12.00

 

Спартыўная зала

Вучні

6 –  9 кл.

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

 

4.

Гадзіна спартыўных гульняў

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

 

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

 

 

 

 

 

свернуть

3 февраля

31.01.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

на шосты школьны день

03.02.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

 

Гадзіна творчасці. Конкурс малюнкаў “Родныя краявіды”

 

10.00 -11.00  

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

2.

 

 

 

 

 

Гульня-віктарына “Краіна мая дарагая”

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

 

3.

Літаратурна-гістарычная гульня “Мы – беларусы”

11.00 – 12.00

 

Спартыўная зала

Вучні

6 –  9 кл.

 

Маціеўская Я.В., настаўнік гісторыі

 

4.

Гадзіна спартыўных гульняў

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

 

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

 

 

 

 

 

свернуть

27 января

24.01.2024

 

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

27.01.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

 

Гадзіна творчасці. Конкурс  малюнкаў “Свет маёй сям’і”

 

 

10.00 -11.00  

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Анасовіч Т.П., настаўнік рускай мовы і літаратуры

2.

 

 

 

 

 

Круглы стол “З любоўю аб бацьках”

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

3.

Дыскусія “Сучасная сям’я: якая яна?”

11.00 – 12.00

 

Кабінет

гісторыі

 

Вучні

6 –  9 кл.

 

Анасовіч Т.П., настаўнік рускай мовы і літаратуры

4.

Гадзіна спартыўных гульняў

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

20 января

17.01.2024

                                                                                                            

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

20.01.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці. Конкурс малюнкаў на экалагічную тэматыку

11.00 – 12.00  

 

 

 

Крывасельская сельская бібліятэка

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Ракецкая Л.М., бібліятэкар

2.

 

 

 

 

 

Вусны часопіс “Жывая газета: зялёныя старонкі”

 

 

12.00 – 13.00

 

 

 

 

 

Крывасельская сельская бібліятэка

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

3.

Экалагічная гадзіна “У гасцях ва ўважлівых зямлян”

13.00 – 14.00

 

Крывасельскі сельскі Дом культуры

Вучні

1 –  9 кл.

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

 

 

свернуть

13 января

10.01.2024

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

13.01.2024

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці.  Конкурс малюнкаў “Нашы зімовыя забавы”

 

 

10.00 -11.00  

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

2.

 

 

 

 

 

Дзень лыжніка

Снежны снайпер

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Стадыён

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай

культуры

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

3.

Гадзіна спартыўных гульняў

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай

культуры

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

23 декабря

20.12.2023

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

23.12.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

 

Гадзіна творчасці. Выраб калядных сувеніраў

 

 

10.00 –  11.00

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

 

2.

 

 

 

 

 

Завочнае падарожжа ў мінулае “Беларуская сям’я”

 

 

11.0012.00

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

3.

Дыспут “Пагаворым пра культуру паводзін”

11.00 – 12.00

 

Кабінет

гісторыі

Вучні

6 –  9 кл.

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

4.

Гадзіна спартыўных гульняў

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

свернуть

16 декабря

13.12.2023

                                                                                                            

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

16.12.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці. Калаж “Сучасныя прафесіі”

 

 

10.00 -10.30

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

2.

 

 

 

 

 

Гадзіна зносін “Энергазберажэнне  - справа для ўсіх, карысць для кожнага”

 

10.30 – 11.20

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

3.

Удзел у раённым конкурсе “Піянерскі квіз”

12.00 –13.30

 

г.Вілейка

 

Вучні

5 –  7 кл.

 

Новаш Я.С., настаўнік пачатковых класаў

 

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

свернуть

9 декабря

07.12.2023

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

09.12.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Экскурсія ў ДУ “Вілейскі краязнаўчы музей”

 

Удзел у майстар-класе “Навагодні англел”

11.00 -  13.00

 

 

 

 

г.Вілейка

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Верыга М.І., настаўнік матэматыкі

Анасовіч Т.П., настаўнік рускай мовы і літаратуры

 

 

свернуть

2 декабря

29.11.2023

 

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

02.12.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці.Стварэнне сценгазеты “Зімовы настрой”

10.00 -11.00

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

2.

 

 

 

 

 

Вусны часопіс “Захоўваем мінулае, цэнім сучаснасць, будуем будучыню”

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

3.

Урок мужнасці “Героі нашага часу”

11.00 – 12.00

 

Кабінет

гісторыі

 

Вучні

6 –  9 кл.

 

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

4.

Гадзіна спартыўных гульняў 

 

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

Лычаўка Н.П., настаўнік фізічнай культуры

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

18 ноября

15.11.2023

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны дзень     

18.11.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці. Конкурс “Вырабы з другаснай сыравіны”

10.00 -11.00

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Верыга М.І., настаўнік матэматыкі

2.

 

 

 

 

 

Квэст “Мая будучая прафесія”

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

3.

Завочная эксрурсія на маштабныя прадпрыемствы Рэспублікі Беларусь

11.00 – 12.00

 

Кабінет

гісторыі

 

Вучні

6 –  9 кл.

 

Верыга М.І., настаўнік матэматыкі

4.

Гадзіна спартыўных гульняў 

 

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

28 октября

25.10.2023

ПЛАН

мерапрыемстваў на шосты школьны дзень     

28.10.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Удзел у раённых спаборніцтвах па  шашках

 

10.00 - 12.30

 

 

 

 

г.Вілейка

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Верыга М.І., настаўнік матэматыкі

2.

 

 

 

 

 

Экскурсія ў Вілейскі раённы Дом рамёсел

у в. Ізбіно

 

 

10.00 – 12.30

 

 

 

 

 

в. Ізбіно

 

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

 

 

Дзямешчык С.А., настаўнік пачатковых класаў

 

свернуть

21 октября

17.10.2023

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны дзень     

21.10.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Гадзіна творчасці “Кампазіцыі з прыроднага матэрыялу”

 

10.00 -11.00

 

 

 

 

Кабінет

гісторыі

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Верыга М.І., настаўнік матэматыкі

2.

 

 

 

 

 

Гульня “Экалагічная азбука”

 

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

 

 

Кабінет

пачатковых класаў

 

 

 

 

Вучні

1 –  5 кл.

 

 

 

 

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

3.

Круглы стол “Прафесіі маіх бацькоў”

11.00 – 12.00

 

Кабінет

гісторыі

 

Вучні

6 –  9 кл.

 

Верыга М.І., настаўнік матэматыкі

4.

Гадзіна спартыўных гульняў 

 

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Вучні

1 –  9 кл.

 

Зінкевіч К.А., настаўнік пачатковых класаў

 

 

Працуе аб’яднанне па інтарэсах

 

Назва аб’яднання

Час працы

Месца правядзення

Кіраўнік

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.00 – 10.45

  

Спартыўная зала

Лычаўка Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

14 октября

12.10.2023

                                                                                                            

ПЛАН

мерапрыемстваў

 на шосты школьны день     

14.10.2023

 

п\п

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

П.І.І.,

пасада адказнага

1.

Акцыя-віншаванне

“Ад шчырага сэрца”

11.00 -12.00

 

аг.Крывое Сяло

Вучні

1 –  9 кл.

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

2.

Гадзіна творчасці. Конкурс плакатаў

 “Скажы не шкодным звычкам”

 

12.00 -13.00

 

 

 

 

Крывасельская сельская бібліятэка

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

3.

 

 

 

 

Вусны часопіс “Дзень маці: гісторыя, традыцыі”

 

13.00 – 14.00

 

 

 

 

Крывасельскі сельскі Дом культуры

 

 

 

Вучні

1 –  9 кл.

 

 

 

 

Новаш К.С., настаўнік англійскай мовы

 

 

свернуть